Hacker Okulu Hakkında

Amacımız

Günümüzde siber güvenlik alanında bir personelin yetişerek kuruma faydalı olması 2 ile 5 yıl arasında bir süre almaktadır. Teknolojinin hızla gelişmesi ve siber saldırıların her gün artarak devam etmesi, personel gelişiminin de hızlandırılmasını zorunlu hale getirmektedir.

Tam bu noktada Barikat Akademi olarak başlatmış olduğumuz Hacker Okulu ihtiyaç duyulan siber güvenlik iş gücünü karşılamaya ve siber tehditlere karşı siber güvenlik uzmanları yetiştirmeye yönelik bir eğitim programıdır.

Hacker Okulu internet güvenliği alanında çalışmak isteyen gençlerimize temel siber güvenlik eğitimi sağlamakta ve farklı güvenlik rolleri için temel bilgi, beceri ve tecrübe kazandırmaktadır.

Nerede?

Eğitimlerimiz merkezi lokasyon olması sebebi ile Kentpark ofisimizde verilmektedir.

Ne Zaman?

Özel sınıflarımızda hafta içi ve hafta sonu gruplarımıza toplam 128 saat eğitim verilmektedir.

Eğitmenlerimiz

10 yılı aşkın tecrübesi ve uluslar arası geçerliliği olan PMP, CISSP, CEH, LPT, ECSA, CCNA Security, CCNP, OSWP, GPEN sertifikalarına sahip eğitmenlerimiz derslerinize girmektedir.

Dersler

Kendi özel ekipmanlarımız ile %100 uygulamalı dersler ve siber güvenliğin bütün alanları ile ilgili teorik eğitimler sayesinde bilgi ve beceri kazanılmaktadır.

Lütfen alanları ve girdiğiniz verilerin doğrulunu kontrol edip tekrar deneyin.
Talebiniz başarıyla iletildi.